❄️❄️❄️ Styczniowa zabawa u Oli z Imperium Książkomaniaczki ❄️❄️❄️

Witam!
Wiem, że nie zaglądam często na swojego bloga, coraz częściej zdarza mi się nie zaglądać na Wasze. Jednak dziś, w wyjątkowym dniu, przychodzę do Was z czymś wyjątkowym. Bardzo gorąco zachęcam Was do wzięcia udziału w comiesięcznej instagramowej zabawie mojej serdecznej przyjaciółki i prawdziwej książkomaniaczki - Oli - z bloga Imperium Książkomaniaczki.

Teraz troszkę o zasadach:
Aby wziąć udział w zabawie należy udostępnić zdjęcie zamieszczone w tym poście na swoim profilu na Instagramie,
oznaczając Olę na zdjęciu --> @imperiumksiazkomaniaczki oraz dodając w opisie zdjęcia #styczniowazabawa16, a także wyrazić chęć wzięcia udziału w zabawie pod tym postem. Potem należy codziennie robić i dodawać zdjęcie na Ig, które jest interpretacją zadania na dany dzień, dodając w opisie #styczniowazabawa16 (NIE oznaczając Oli na tym zdjęciu!).
Interpretacja zadań jest dowolna - im kreatywniej, tym lepiej.

Oczywiście codzienne dodawanie zdjęć nie jest koniecznością - dołączyć do zabawy można nawet pod koniec miesiąca. Wiemy, że czasem nie ma internetu, czasu, czy miejsca na robienie zdjęć, więc można to nadrabiać w inne dni. Byle zdążyć ze zdjęciami do końca stycznia :)

Nie trzeba też wykonywać wszystkich zadań, aczkolwiek będzie nam miło, jeśli postaracie się wykonać większość z nich. Wraz z końcem miesiąca Ola wybierze jedno lub więcej zdjęć, które szczególnie przykują jej uwagę i nagrodzi autora zestawem własnoręcznie robionych zakładek. A najważniejsze jest to, żeby się dobrze bawić!
 


Zabawa ta jest instagramowa, więc jako współtworczyni zadań na styczeń powinnam też udostępniać tam zdjęcia. Problem w tym, że profilu na Instagramie nie posiadam, ale na szczęście Ola jest tak cudowna, że zgodziła się w tym miesiącu zrobić wyjątek - zdjęcia można również udostępniać na naszych blogach! Ja będę je wstawiać w "pakietach" co 5-7 dni. Jeśli nie macie, tak jak ja, konta na ig, a chcecie przyłączyć się do zabawy - korzystajcie! Jedyna taka okazja!

Pozdrawiam i życzę wspaniałej nocy!
~GAVIOTA 

Komentarze

 1. To pewnie przez magię świąt byłam tak cudowna i zgodziłam się na wyjątek :D Dobrej zabawy życzę także od siebie :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Biorę udział na instagramie. Jednak myślę, że to świetne rozwiązanie dla osób nieposiadających tam konta, a właśnie blogujących. Może dzięki temu ta zabawa zyska większą sławę i będzie więcej uczestników? :)
  Pozdrawiam, Shelf of Books

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Biore udzial na ig /@bebravvebooks_

  OdpowiedzUsuń
 5. Z reguły nie biorę udziału w tego typu wyzwaniach, jednak to mnie zaciekawiło. Może dzięki temu rozkręcę na nowo swoje konto na Insagramie, na które od kilku tygodni nic nie wrzucam :D
  Trafiłem na Twojego bloga przez przypadek, jednak jestem pewien, że jeszcze nieraz tu powrócę :)
  Pozdrawiam :)
  http://mybooktown.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Już samo wyświetlenie przez Ciebie tego posta jest dla nas ogromną nagrodą. Komentarz jest jak prezent pod choinką. Każdy jest przez nas czytany i doceniany. Dziękujemy!

Popularne posty z tego bloga

Orange is the New Black - sezon 5 (uwaga! spoilery)

"Będzie bolało. Sekretny dziennik młodego lekarza" Adam Kay

"Poradnik pozytywnego myślenia" Matthew Quick