Październikowa zabawa u Oli z Imperium Książkomaniaczki

Witajcie!
Może to niektórych zdziwi, ale tak, żyję. Nawet czasem czytam, chociaż szkoła pochłania całą moją energię. Zrezygnowałam z blogowania, ale dziś piszę w szczególnej sprawie. Miałam przyjemność być współtwórczynią zadań do październikowej instagramowej zabawie, której twórczynią jest wspaniała Ola z bloga Imperium Książkomaniaczki

Zasady:
Aby wziąć udział w zabawie należy udostępnić zdjęcie zamieszczone w tym poście na swoim profilu na Instagramie,
oznaczając Olę na zdjęciu --> @imperiumksiazkomaniaczki oraz dodając w opisie zdjęcia #październikowazabawa16, a także wyrazić chęć wzięcia udziału w zabawie pod tym postem. Potem należy codziennie robić i dodawać zdjęcie na Ig, które jest interpretacją zadania na dany dzień, dodając w opisie #październikowazabawa16 (NIE oznaczając Oli na tym zdjęciu!).
Interpretacja zadań jest dowolna - im kreatywniej, tym lepiej.

Oczywiście codzienne dodawanie zdjęć nie jest koniecznością - dołączyć do zabawy można nawet pod koniec miesiąca. Wiemy, że czasem nie ma internetu, czasu, czy miejsca na robienie zdjęć, więc można to nadrabiać w inne dni. Byle zdążyć ze zdjęciami do końca stycznia :)

Nie trzeba też wykonywać wszystkich zadań, aczkolwiek będzie nam miło, jeśli postaracie się wykonać większość z nich. Najważniejsze jest to, żeby się dobrze bawić!


Jeśli nie macie konta na Instagramie, możecie wasze pomysły na wykonanie zadań udostępniać na Waszych blogach. Taka okazja tylko w tym miesiącu. I jak tu nie skorzystać? :) 
Pozdrawiam Wszystkich i życzę duuuuużo kreatywności! 
~Gaviota

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Ognisty unboxing, czyli co kryje się w nowym boxie od Moondrive.

"Zaklinacz ognia"- Cinda Williams Chima, przedpremierowo

"Doreen" Ilana Manaster