3# "Na zawsze", czyli koniec serii.


Autor: Alyson Noel
Tytuł oryginału: Everlasting
Seria: Nieśmiertelni
Ilość stron: 272
Moja ocena: 2


To szósta i zarazem ostatnia część cyklu NIEŚMIERTELNI, opowieści o losach Ever Bloom i jej bliskich.

Ever i Damen musieli zmierzyć się z najpotężniejszymi wrogami, walczyć ze złem, zazdrością i zdradą. Teraz, by na zawsze być razem, muszą wrócić do samego początku i podważyć wszystko, w co wierzą. Czy przetrwają tę najpoważniejszą próbę miłości? Wierni czytelnicy wreszcie dotrą do zaskakującego finału!

Cześć!
Skończyłam parę dni temu serię "Niesmiertelni" Alyson Noel. Z tej właśnie okazji piszę.
Pierwsza część, "Ever', podobała mi się bardzo. Zaciekawiła mnie i wpadłam. Zaczęłam drugą część i kolejną, a w miarę czytania miałam coraz mniejszą ochotę kontynuowania. Historia zaczęła się powtarzać.  Na początku Ever- główna bohaterka i Damen- jej chłopak są razem, potem mają problemy i się rozstają, później są prawie razem i znów się rozstają. No ludzie! I tak w każdej książce. No, ale ja, uparty człowiek, musiałam serię skończyć. I bardzo się cieszę, że to zrobiłam, bo teraz mam spokój.
"Na zawsze" niezbyt różniła się od reszty. Była tak samo przewidywalna (o ile nie bardziej) jak wcześniejsze utwory. Główna bohaterka została okrzyknięta wyjątkową i zbawicielką, gdzie jest zwykłą, durną nastolatką, której zależy tylko na seksie... I chyba tylko o tym jest ta seria. Od samego początku Ever i Damen chcą to zrobić, ale nigdy nie mogą. Dość płytkie.
Więcej nie piszę. Jeśli masz tak jak ja, że jeśli zaczniesz to musisz skończyć, to lepiej nie zaczynaj. 
~Księżycowa Pani

Komentarze

 1. Mam ochotę na tą serię od jakiegoś czasu i może się skuszę, ale już wiem, że nie mogę wiele wymagać od następnych części ;)

  PS: Nominowałam Was do zabawy Liebster Blog Award 2014. Jeśli tylko macie ochotę, to zapraszam do wzięcia w zabawie :) http://imperiumksiazkomaniaczki.blogspot.com/2014/01/liebster-blog-award-2014.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękujemy za nominację! Na pewno skorzystamy. :D ~Księżycowa Pani

   Usuń

Prześlij komentarz

Już samo wyświetlenie przez Ciebie tego posta jest dla nas ogromną nagrodą. Komentarz jest jak prezent pod choinką. Każdy jest przez nas czytany i doceniany. Dziękujemy!

Popularne posty z tego bloga

"Zaklinacz ognia"- Cinda Williams Chima, przedpremierowo

Ognisty unboxing, czyli co kryje się w nowym boxie od Moondrive.

"W otchłani" Beth Revis