Ognisty unboxing, czyli co kryje się w nowym boxie od Moondrive.   Boxy od Moondrive "odkryłam" bardzo niedawno. Zainteresowana całą oprawą pudełek, zamówiłam jedno z nich i przekonałam się, że jest to naprawdę fajna sprawa. Niestety okazało się, ostatni box został wydany w tamtym roku. Zasmucona napisałam do Moondrive z pytaniem, czy pojawią się następne. I oto jest! Box Ognisty. Przypadek? Nie sądzę. :) Zobaczmy co jest w środku.


   Na wstępie powitała mnie kartka z podziękowaniami za zakup boxa oraz kod zniżkowy na następne zakupy. :) Znajdujemy też informację, że rzeczy zawarte w pudełku na pewno przydadzą nam się podczas pikniku. Po wyjęciu wszystkich ozdób ukazuje nam się taki widok.


   I już wszyscy wiemy, że ten box zdecydowanie jest wyjątkowy. Pierwsze na co się "rzuciłam" to kubek. Nie jest on zwyczajny, a jeden z tych "słoikowych", które są ostatnio bardzo modne. Dodatkowo zdobi go napis zdecydowanie dedykowany wszystkim molom książkowym. :)   Zaraz po kubku zaczęłam szukać poduszki, o której wiedziałam, że też jest w środku. W mojej głowie nawet zrodził się pomysł, żeby poszewkę wypchać tymi żółtymi trocinkami, które powitały nas na początku, ale okazało się, że jest ich (niestety) za mało.A na końcu wszystko co najważniejsze. :) Plakat, zakładki, magnesy, kod na darmowego e-booka oraz książka "Zaklinacz ognia", którą (jak głosi kartka od Moondrive) możemy przeczytać dwa miesiące przed premierą! Jest to pierwszy tom nowej serii autorstwa p. Cinda Chima pt. "Starcie królestw".   I to już wszystko. :) Jak widzimy, box ma zdecydowanie wakacyjny klimat, a kolorystyka aż parzy.

   Postaram się jak najszybciej dodać kilka słów o "Zaklinaczu ognia". Niedługo pojawi się także box Piękny a razem z nim recenzja "Doreen". Zapraszam Was do dalszego czytania naszego bloga i piszcie jak podoba wam się ten box. :)
~Patrycja

Komentarze

  1. Osobiście nie podoba mi się ten box, nie dlatego, że są w nim brzydkie rzeczy, tylko rzeczy, które mi się nie przydadzą. Słoików mam od groma, ozdobne poduszki u mnie się nie sprawdzają (mam jedną i w sumie nie czuję, żeby ona była niezbędna :P ), a książkę może i bym przeczytała, ale nie jest to jakiś must read :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Co do książki się zgodzę, ale na przykład z kubka się ucieszyłam. :D

      Usuń

Prześlij komentarz

Już samo wyświetlenie przez Ciebie tego posta jest dla nas ogromną nagrodą. Komentarz jest jak prezent pod choinką. Każdy jest przez nas czytany i doceniany. Dziękujemy!

Popularne posty z tego bloga

"Zaklinacz ognia"- Cinda Williams Chima, przedpremierowo

"W otchłani" Beth Revis