Powroty

Witajcie!
Tu Gaviota i Księżycowa Pani. Niektórzy z Was być może nas pamiętają, dla innych jesteśmy zupełnie nowymi postaciami. Przez pewien czas prowadziłyśmy wspólnego bloga Sztuka światłem dla dusz, za pomocą którego mogłyśmy dzielić się z innymi naszymi przemyśleniami na temat literatury i nie tylko. Co jednak się stało? Dlaczego zniknęłyśmy? Odpowiedź na te pytania jest dość trywialna - szkoła. Musiałyśmy poświęcić wiele czasu na to, by odnaleźć dla nas drogę na przyszłość. W ciągu kilku miesięcy, gdy nas tu nie było, wiele nauczyłyśmy się o sobie i lepiej siebie poznałyśmy. Jesteśmy z pewnością bardziej dojrzałe, mamy ukształtowany własny gust (nie tylko jeśli chodzi o literaturę) i pogląd na rzeczywistość. W ciągu tych kilku miesięcy zdążyłyśmy ukończyć dwie różne szkoły, dwa różne profile, mamy za sobą (oby zdaną!) maturę. A teraz... Życie zaczyna się na nowo. Mamy wiele planów oraz celów do zrealizowania. Prowadzenie tego bloga jest jednym  z nich.
Przepadłyśmy na trochę, ale oto przybywamy z tą samą energią i pasją oraz z nowymi pomysłami. Powroty są trudne; po tak długiej przerwie w blogowaniu i recenzowaniu wiemy, że to prawda. Nie boimy się jednak nowych wyzwań, a wznowienie bloga chyba można nazwać małym wyznaniem.Cieszymy się, że możemy się go podjąć.
W tym poście chciałybyśmy też Was poinformować o kilku zmianach. Pierwsza z nich, być może istotna dla tych, którzy pamiętają nas z wcześniejszej działalności, to nowy wygląd bloga. Myślimy, że teraz jest on bardziej przejrzysty i łatwiej można się w nim odnaleźć. Kolejną zmianą jest tematyka recenzji. Oczywiście, największe miejsce wśród nich będą zajmowały pozycje książkowe. Nie chcemy się jednak na to zamykać. Oprócz literatury interesujemy się m.in. serialami, filmami, różnymi gatunkami muzycznymi. Chcemy, by blog dawał nam radość, będziemy więc dzielić się z Wami wszystkim tym, co sprawia, że na naszych twarzach pojawia się uśmiech.

To już koniec tego posta. Dziękujemy wszystkim tym, którzy cierpliwie wytrwali do tego momentu. Żegnamy się z Wami i zapraszamy na koleją recenzję, która pojawi się już w tym tygodniu.
Pozdrawiamy, Księżycowa Pani - od dzisiaj Patrycja oraz Gaviota - od dzisiaj Aleksandra.

Komentarze

 1. Cieszę się, że wróciłyście! Nie dziwię się, że szkoła "zjadła" Was, mnie matura też "połknęła" ;) Na szczęście jest już po :D
  Trzymam kciuki, żebyście pisały jak najdłużej i jak najczęściej :*
  PS: Jakie piękności *_* <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mamy nadzieję, że już zostaniemy. :D

   Usuń

Prześlij komentarz

Już samo wyświetlenie przez Ciebie tego posta jest dla nas ogromną nagrodą. Komentarz jest jak prezent pod choinką. Każdy jest przez nas czytany i doceniany. Dziękujemy!

Popularne posty z tego bloga

Ognisty unboxing, czyli co kryje się w nowym boxie od Moondrive.

"Zaklinacz ognia"- Cinda Williams Chima, przedpremierowo

"Doreen" Ilana Manaster